Mieszkanie dla pracownikow Mysłowice

Basic entry

Mrs. Dominika

  • Kwiatowa , 41-400 Myslowice
  • We speak: Polish
  • This provider has no further contact details. Please contact the landlord via the "Contact provider" button and leave your telephone number and email address for quick feedback.

Facilities

  • Non smoking rooms

Pricing

TypeQuantityGuestsPrice per guest/night
Flat14from 40.00 zł

Description

Na wynajem oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji w Mysłowicach (woj. śląskie) ul Kwiatowa.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.
Elastyczna konfiguracji łóżek – dostosowane do potrzeb najemcy i liczby osób (z piwnicy można przynieść dodatkowe lub wynieść niepotrzebne łóżka).
Idealne dla firm / pracowników!
Doskonała lokalizacja – blisko sklepy, przystanki, szybki dojazd do autostrada, do Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej,
Mieszkanie bardzo ciche - okna i balkon wychodzą na zieloną okolice, z dala od ruchu drogowego – idealne po pracy i wypoczynku.

Powierzchnia: 34 m²
1 duży pokój
Bardzo duża kuchnia – idealna jako przestrzeń wspólna bądź dodatkowa powierzchnia noclegowa.
Łazienka z WC
Mały przedpokój
Balkon
Dwie bardzo duże, przesuwne szafy
WI-FI
Mieszkanie jest gotowe do szybkiego wynajmu
Cena całkowita 40zl za osobę/dobę

Landlord

  • Joined in: July 2025
  • Response rate: 50%
  • We speak: Polish

Add your property now

and join thousands of happy landlords!